top of page

Hakkımızda

asist solar orj.jpg
asist solar orj.jpg
obal-2018-yarışma-son.png
kalite belgeleri.jpg

Fabrikamız 100.000m2 açık, 22.000 m2 kapalı alan içinde kurulmuş olan ve 3 adet pres hattı ile üretim yapmakta olup aylık üretim kapasitesi 1.200 tondur. Kuruluş sürecinde ve kuruluş öncesinde büyük ölçüde deneyimli ve alanlarında kendini ispatlamış kadrosu ile sağlam adımlar atmış olup, atmaya da devam etmektedir. En büyük amacı olan müşteri memnuniyeti ve kalitesini bu yol ile sürekli hale getirecektir.

Pazardaki yerini her ne kadar yeni almış olsa dahi, geniş vizyon ve misyonları ile kendini ispat eden, saygınlık ve kalite için tüm gücü ile pazarda ismini yazdıran ve yine bu yol ile de ilerleyecek olan bir firmadır.

Sürekli teknolojiyi takip eder ve bunu olabildiğince önce kendi içersinde ki efektif çalışma ve üretime yansıtan, sonrasında ise dolaylı ve dolaysız olarak müşterisine yansıtan yenilikçi bir firmadır.

Kalite hedeflerimiz arasında gerek enerji tüketimini düşürmek, gerek maliyetleri azaltmak gerekse de fire oranları düşürme yolu ile dünya ekolojik düzenine sağlayabileceğimiz katkıları göz önünde bulundurarak üretim içi kalitemizde de süreklilik anlayışı taviz vermeden devam etmektedir.

Tüm Asist Solar ailesi olarak biz, tüm kadromuz ile Türkiye’ye yararlı olmak için, hitap ettiğimiz tüm birey ve kuruluşların memnuniyeti için varız ve var olacağız…

ALUMINUM & STEEL

obal fabrika.png
bottom of page